Bukmacher eFortuna w swojej ofercie poza obstawieniem meczy posiada usługuję ” Bet on Games”, czyli gry karciane, w które można grać legalnie i to za prawdziwą gotówkę.

Fortuna. Codzienny bonus 10 PLN w kartach!

Fortuna. Codzienny bonus 10 PLN w kartach!

Symulator gier karcianych „Bet on Games” jest dostępny przez całą dobę. Każdy gracz może z niego skorzystać i cieszyć się grą, w której to dodatkowo może wygrać w szybkim czasie sporą ilość gotówki.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który dodatkowo nagradza swoich aktywnych graczy bonus o wartości 40 PLN w promocji „Karciany pewniak”. Wspomniana oferta jest aktywna jest typerom wyłącznie w dniach od 22 do 25 marca do godziny 23:59.

Fortuna Bet On Games – codzienny bonus

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla wszystkich użytkowników. Bowiem wystarczy codziennie obstawiać kupny o łącznej kwoty nie mniejszą niż 20 PLN, na których muszą znajdować się typy z gier karcianych.

bonus bez depozytu od sts

Po spełnieniu wymienionych warunków każdy gracz otrzyma bonus o wartości 10 PLN i to codziennie i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Łącznie na konto każdego typera może trafić nawet 40 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna 2021:

Każdy nowy użytkownik obstawienie meczy u bukmachera eFortuna może rozpocząć od łącznego bonusu o wartości 2230 PLN. Wystarczy, bowiem wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków na obstawianie Bet on games.

Już wówczas za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto każdego użytkownik trafić może nawet 2000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest bez ryzyka do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczny zakład na tenis w Betclic
Następny artykułDarmowa kasa od Betclic za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.