Legalny bukmacher Betclic Polska w związku z zmagania dwudziestej siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi organizuje wszystkim swoim graczom promocję „Piłkarski Jackpot” z łączna pula nagród na tą akcję, aż 30 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy

Bonusy za obstawienie meczy

Emocji w poprzedniej kolejce nie brakowało, ponieważ zostały rozegrane chociażby takie starcia jak BvB z Schalke, czy też Union Berlin mierzył się z Bayernem. Natomiast w najbliższy weekend czekają nas chociażby takie konfrontacje jak Wolfsburg vs BvB, czy też Bayern vs Frankfurt.

Z tej okazji bukmacher Betclic posiada w swój ofercie promocyjne akcję „Piłkarski Jackpot”, która dostępna jest typerom do 22 maja do godziny 20:30.

Chcesz skorzystać z tej oferty? To musisz pamiętać, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać, a nie zajmie to zbyt wiele czasu. Wystarczy bowiem zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie trzeba kliknąć w opcje „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocji „Piłkarski Jackpot”.

Wygrywaj gotówkę z typowanie Bundesligi

Następnie pozostaje graczom już tylko obstawienie meczy. W ramach promocji „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielokrotne. Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia na z dwudziestej siódmą kolejkę niemieckiej Bundesligi.

W tej serii spotkań dojdzie do rywalizacji chociażby takich zespołów, jak:

  • SC Freiburg vs Werder Brema
  • Moenchengladbach vs Bayer Leverkusen
  • Paderborn vs Hoffenheim
  • Wolfsburg vs Borussia Dortmund
  • Bayern Monachium vs Eintracht Frankfurt
  • Schalke vs Augsburg
  • Mainz vs RB Lipsk
  • FC Koln vs Dusseldorf
bonus bez depozytu od sts

Istotne w tym wszystkim jest to, że jak gracz może oddać wyłącznie podstawowe typy, tj. 1 lub X lub 2 [wygrana gospodarzy lub gości lub remis] w dodatku musi ono pochodzić z oferty przedmeczowej.

Promocją objęte jest pierwszych pięć kuponów, które spełniają wspomniane warunki regulaminu. Stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 10 PLN.

Graczom, których uda się poprawnie wytypować spotkania w ramach tej oferty to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki, ponieważ podziela pomiędzy sobą pulę nagród, która to wynosi 30 000 PLN.

Kod na bonus do 550 w Betclic

Każdy nowy gracz może rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic Polska bez żadnego ryzyka. Wystarczy bowiem wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Wówczas, jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, która może wynieść najwięcej 550 PLN.

W dodatku to jej wszystko na co może liczyć każdy użytkownik, ponieważ bukmacher Betclic posiada chociażby akcje „Multi+” w ramach tej oferty każdy gracz może liczyć na większa wygraną nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł40 PLN dla graczy w promocji bukmachera eFortuna „Wracamy i gramy!”
Następny artykułBonus dla graczy za wpłatę od bukmachera STS. Pewne 50 PLN dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.