Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać dowolny zakład, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ z piłki nożnej, aby otrzymać darmowe środki i to niezależenie, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy

Owszem oferta bukmachera eFortuna na zmagania w piłce nożnej nie jest zbyt bogata, ponieważ większość lig jest zawieszona.

To wszystko sprawiło, że obecnie sporą popularnością cieszą się natomiast zmagania w lidze białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej. Na tą okazję bukmacher eFortuna przygotował limitowaną ofertę promocyjną 'Piłkarski Pewniak”.

Dostępna ona jest wszystkim typerom, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna w dniach od 17 do 19 kwietnia. Jednak swojskiego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Pewna gotówka od bukmachera eFortuny.

Chcąc otrzymać darmowe środki w ramach tej akcji wystarczy w czasie jej trwania zagrać co najmniej jeden zakład, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej pochodzący z piłki nożnej.

Może on pochodzić z obecnie rozgrywanych lig, tj. białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej, ale i także rozgrywek z gry E-sportowej, tj. FIFA2020.

W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, które zostały zagrane za co najmniej 10 PLN.

bonus bez depozytu od sts

Kwota bonusu, jaka zostanie przypisana do konta gracza uzależniona jest wyłącznie od ilości zagranych zakładów przez gracza:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Nie da się ukryć, że dobrą wiadomością w ramach tej oferty jest fakt, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Bowiem zaliczana do bonusu są kupony wygrane oraz przegrane.

Bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna 2020.

Bardzo ciekawy pakiet powitalny każdemu graczowi posiada bukmacher eFortuna. Gracze za dokonanie rejestracji wpisze specjalne hasła promocyjnego „BETONLINE” może otrzymać już na start bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

W dodatku to nie wszystko. Bowiem na kolejne środki typerzy mogą liczyć po dokonaniu swojego pierwszego depozytu. A mianowicie bonus równowartości pierwszego wpłaty 1000 PLN, a także Cashback na pierwszy zakład do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Następny artykułWygrywaj więcej z Betclic. Dodatkowe 50% od wygranego zakładu
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.