Bukmacher STS oferuje graczom nie tylko obstawienie zakładów sportowych, alei również grę, m.in. w pokera online. W dodatku każdego dnia każdy typer może otrzymać 20 złotych. Na środki można liczyć każdego dnia.

Bonus na karty dla każdego

Bonus na karty dla każdego

Akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS. Warto jest mieć na uwadze, że do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Promocja dostępna jest graczom każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59 i polega ona na zagraniu dowolnego zakładu z Betgames, czyli poker online, wojny i bakarat.

Każdy gracz wybiera za jaką kwotę zostanie zawarty zakład. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Należy pamiętać, że bezpiecznym zakładem objęty jest wyłącznie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji. Zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki do 20 złotych.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS?

Bukmacher STS oferuje każdemu nowemu graczowi darmowe środki wysokości 29 złotych. Chcąc je otrzymać wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”, aby otrzymać te środki.

Kolejna pewna premia znajdzie się na koncie gracz pod warunkiem, że dokona on pierwszej swojej wpłaty. Wówczas maksymalnie może otrzymać 1200 złotych.

Bonus za obstawianie meczy dla każdego od STS

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi darmowe środki w wysokości 30 złotych i tak co tydzień.

Wystarczy zagrać kupon lub kupony za minimum 200 złotych w czasie jednego tygodnia, czyli poniedziałku do niedzieli, aby otrzymać pewne środki. I to nienależnie od tego jak zakłady zostały rozliczone.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy PKO Ekstraklasy od bukmachera STS.
Następny artykułCombi Crush, czyli 50 złotych od Betclic na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.