Podczas najbliższy dni zostanie rozegrana już przedostatnia kolejka Ligi Narodów. W tym Biało – Czerwoni zmierzą się z Włochami. Z tej okazji bukmacher Betclic Polska przygotował ofertę promocyjną w której to można liczyć na większe wygrane.

Bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic

Bonus do 100 PLN na mecz Włochy – Polska w Betclic

Nie da się ukryć, że warunki oferty promocyjnej „Wyższe wygrane – NAWET O 100%!” są proste. Wystarczy zawrzeć zakład na mecz Włochy vs Ukraina, aby liczyć na większe wygrane. Maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany graczom to nawet 100%.

Użytkownik, który chce skorzysta z tej oferty to koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Liga Narodów – większe wygrane:

Dopuszczone przez bukmachera Betclic Polska w ramach akcji „Wyższe wygrane – NAWET O 100%!” są jedynie zakłady SOLO zawarte za minimum 20 PLN.

Na kuponie musi znajdować się dowolny typ na pojedynek pomiędzy Włochami z Polską. Na uwadze trzeba mieć fakt, że może on być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

bonus bez depozytu od sts

Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest wyłacznie od wysokości kursu:

  • od 2.00 do 2.50 – bonus 25%
  • od 2.51 do 3.50 – bonus 50%
  • równy lub wyższy niż 3.51 – bonus 100%

Nagrody na kontach typerów znajdują się w dniu 16 listopada. Maksymalna kwota, na jaką może liczyć każdy typer to 100 PLN.

Bonus powitalny u bukmachera Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim swoim nowym typerom zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny użytkownikom wyłącznie, gdy wpiszą hasło promocyjne ->> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalna kwota na jaką może liczyć każdy typer to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Europa – wygraj do 60 PLN w Betclic
Następny artykułPewne bonusy za typowanie skoków narciarskich u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.