W związku z rozpoczynającym się sezonem w skokach narciarskich 2019/20 bukmacher Fortuna przeprowadza promocję swoim graczom – „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać dwa dowolne kupony, aby otrzymać bonus o wartości 20 PLN i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Fortuna darmowe bonusy 2020

Fortuna darmowe bonusy 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” jest dostępna graczom w dniach do 23.11 do 24.11 do godz. 10:30. Warto jest wiedzieć, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się kupony:

  • solo
  • ako
  • maxikombi

Należy jednak pamiętać, że na każdym rodzaju kuponu muszą znajdować się dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.

betclic kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie to będą zdarzenia. Mogą one pochodzić zarówno z konkursu drużynowego jak i indywidualnego.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN. Natomiast z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagra dwa dowolne kupony spełniające powyższe zdarzenia otrzymać od legalnego bukmachera Fortuna darmowy bonus o wartości 20 PLN. Środki trafią na konto gracza niezależenie jak zostały rozliczone zakłady.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać na start: freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Poza tym gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki wysokości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać do 1000 PLN.

Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher Fortuna automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wpłatę o 50%. Bonus do 400 PLN
Następny artykuł„Świąteczny wyścig”. Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.