Przed nami kolejny weekend ze skokami narciarskimi. W najbliższą sobotę oraz niedzielę zostaną rozegrane konkursy w Oslo. Bukmacher Fortuna przeprowadza w związku z tym promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14%.

„Happy Hours” na dzisiaj

„Happy Hours” na dzisiaj

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, który posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Typerzy z tej akcji mogą skorzystać w dniach:

  • w dniu 7 marca w godzinach 13:00 – 14:00
  • w dniu 8 marca w godzinach 12:00 – 13:00

Swojego udziału do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Jednak warunek, jaki jest konieczny jest to dodatnie do zakładu „bonusu kursowego Happy Hours”. Dostępny jest on graczom wyłącznie w godzinach trwania tej promocji.

W ramach te akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować sę wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej ze skoków narciarskich.

betclic kod promocyjny

Na pewno jest z czego wybrać, ponieważ przed nami pierwsze konkursy Raw Air. W piątek Polacy przeciętnie zaprezentowali się w kwalifikacjach, ale na pewno liczymy na dużo lepszą podstawę w konkursie.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 złotych. Jednak warto jest mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14% pod warunkiem, że zakład zostanie rozliczony, jako wygrany, a także spełnia powyższe warunki promocji.

Fortuna kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu nowemu graczowi ciekawy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bonus o wartości 20 złotych bez wpłaty własnej
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • cashback do 115 złotych

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas zakładania konta. Trzeba mieć jednak na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na El Classico 2020 od bukmachera STS. 10 000 PLN dla graczy
Następny artykułBonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames. Poker online w Polsce.
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.