Specjalną akcję promocyjną wszystkim typerom oferuje legalny bukmacher STS za obstawienie sportów wirtualnych. Każdy z graczy może liczyć na extra bonusy za obstawienie meczy o wartości nawet 30 PLN.

Gotówka za obstawienie meczy w STS. Darmowe 30 PLN dla typerów

Gotówka za obstawienie meczy w STS. Darmowe 30 PLN dla typerów

Trzeba powiedzieć, że sporty wirtualne cieszą się cały czas sporą popularnością. Wynika to z tego, że są dostępne graczom przez całą dobę i to w dosyć szybkim czasie można wygrać dużą ilość gotówki.

Dodatkowo każdy z graczy może skorzystać z limitowanej akcji promocyjnej „Ekstra kasa do 30 PLN” i liczyć na dodatkową kasę. A ta oferta jest aktywna graczom wyłącznie do 27 czerwca do godziny 23:59.

Jednak gracz, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

30 PLN na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej akcji promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na których to musi znajdować się co najmniej jeden typ ze sportów wirtualnych.

Dodatkowo kupon promocyjny musi zostać zagrany za co najmniej 30 PLN, a kurs łączny nie mniejszy niż 1.85.

Bonus na start w Superbet 2022

W przypadku, gdy pierwszy zakład spełniający powyższe warunki promocji okaże się wygrany to typer poza wygraną kasę będzie mógł cieszyć się z dodatkowych środków. A dokładnie mówiąc bukmacher STS online przyzna mu premię o wartości 30 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS w swoim najnowszym pakiecie powitalny oferuje każdemu graczowi specjalne środki na sam start. A mianowicie za każdą z trzech pierwszy wpłat typer otrzyma darmowe środki o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Poza tym to nie wszystko, bo w STS kod promocyjny daje dodatkowe promocje. Bowiem pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych są objęte Cashbackiem. Mówiąc dokładnie w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki.

Lecz wyżej wymieniony pakiet powitalny należy aktywować. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna nagradza typerów KSW 71. Pula nagród 20 000 PLN
Następny artykułExtra 50 PLN co weekend w eWinner za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.