Zakłady bukmacherskie są bardzo popularną formą rozrywki, którą kochają zwłaszcza kibice różnych dyscyplin sportowych, gdyż potrafią one jeszcze bardziej zwiększyć ich emocje, podczas np. kibicowania swojej ulubionej drużynie. Na rynku istnieje całkiem sporo firm, świadczących usługi bukmacherskie, a jednym z pionierów jest STS.

Bukmacher STS – podstawowe informacje

STS jest jedynym z największych bukmacherów, działających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Na rynku istnieje już od 1997 roku. Swoje pierwsze zezwolenie na prowadzenie działalności przez internet firma otrzymała w 2012 roku, natomiast w 2018 roku owa licencja została odnowiona. Swoją siedzibę STS posiada w Katowicach przy ulicy Porcelanowej 8.

STS – oferta zakładów

STS posiada bardzo bogatą ofertę zakładów. W jej skład wchodzi około 30 różnych dyscyplin sportowych, wśród których można znaleźć zarówno wszystkie te najpopularniejsze i najchętniej oglądane jak piłka nożna czy tenis, ale również te mniej popularne jak m.in. snooker czy rzutki. Jednakże bukmacher nie ogranicza się jedynie do wydarzeń sportowych i umożliwia swoim klientom granie również zakładów, zawierających zdarzenia z dziedzin społecznych, a nawet politycznych. W ofercie nie brakuje także rozmaitych zakładów specjalnych. Przyzwoicie prezentuje się również oferta, związana z e-sportem. W tej kwestii STS umożliwia tworzenie zakładów m.in. na takie gry jak Counter Strike, League of Legends i Fifa. Trochę gorzej sytuacja prezentuje się w przypadku sportów wirtualnych, gdyż w ofercie bukmachera nie ma zbyt wiele dyscyplin, ale częściowo rekompensuje to liczba dostępnych zdarzeń, jakie znajdują się w owej sekcji.

Klient u bukmachera STS może postawić kupony SOLO, czyli te, zawierające pojedyncze zdarzenia, kupony AKO, składające się z wielu zdarzeń, kupony bezpieczne, czyli zakłady akumulowane, w których może być jedna pomyłka oraz kupony MAXICOMBI, czyli kupony systemowe. Klient może stawiać owe kupony w ofercie przedmeczowej, natomiast w przypadku zakładów na żywo u bukmachera STS, możliwe jest jedynie stawianie kuponów SOLO oraz AKO.

Bukmacher STS – promocje i bonusy

Bukmacher STS zarówno dla swoich stałych, jak i nowych klientów ma przygotowany szereg promocji oraz bonusów. Nowi klienci mogą skorzystać m.in. z zakładu bez ryzyka do 200 zł. Dodatkowo owa promocja jest połączona z bonusem od depozytu do 1200 zł. Gracz po dokonaniu swojego pierwszego depozytu otrzyma na konto bonus równy kwocie wpłaty. Poza tym nowi gracze mogą liczyć również na takie bonusy jak: Pewne 20 zł na BETGAMES oraz Sporty Wirtualne, a także na freebet w wysokości 25 zł. Z kolei stali klienci STS mogą brać udział w rozmaitych promocjach czasowych, udostępnianych przez bukmachera. Gracz może również zaprosić do założenia konta u bukmachera swojego kumpla, co pozwoli mu na otrzymanie od bukmachera 50 zł za pojedyncze zaproszenie.

Bukmacher STS – jak założyć konto?

Proces rejestracji w STS nie należy do zbyt skomplikowanych. Po wejściu na stronę bukmachera należy kliknąć opcję „Załóż konto”, znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Pojawi się okno, w którym konieczne jest uzupełnienie swoich danych do konta STS jak adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny STS. W dalszym kroku należy również uzupełnić swoje dane osobowe i postępować z kolejnymi wskazówkami, pojawiającymi się na ekranie.

Podsumowanie

STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów, który posiada bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę zakładów na dyscypliny sportowe, ale nie tylko. Bukmacher ma również zarówno dla nowych klientów, jak i stałych przygotowane rozmaite bonusy i promocje, dzięki którym jeszcze bardziej można umilić sobie grę. Sam proces założenia konta w serwisie bukmachera nie należy do zbyt skomplikowanych i szybko można sobie z nim poradzić.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 60 000 PLN
Następny artykułCodzienne bonusy na Roland Garros od STS.
STS i Fortuna to najlepsi w Polsce bukmacherzy online. Oferują bogate zakłady sportowe, wysokie bonusy, niską marżę i dobre kursy bukmacherskie dla obstawiających piłkę nożną.