Bukmacher STS przygotował ofertę promocyjną graczom, którzy typują sporty wirtualne grają w Betgames. W ramach akcji „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie” nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Sporty wirtualne i Betgames. Bonusy dla typerów.

Sporty wirtualne i Betgames. Bonusy dla typerów.

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Wynika to z tego, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona i tym samym ciężko obstawiać mecze.

W związku z ty bukmacher STS wychodzi graczom naprzeciw i ofertę promocję „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której to akcji każdy gracz może liczyć na darmowe bonusy. Wystarczy obstawiać sporty wirtualne i gry karciane – Betgames, aby liczyć na darmowe środki.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Bonus na Betgames dla graczy.

Użytkownik, który zapisał się do tej akcji może już obstawiać zakłady promocyjnej. Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony, które zostały zawarte za co najmniej 5 PLN z kursem łącznym co najmniej 1.50, a nim mogą znajdować się wyłącznie:

  • zdarzenia ze sportów wirtualnych, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki, wyścigów konnych oraz psów;
  • Betgames, czyli gry karciane: poker online, wojnę i bakarat.
betclic kod promocyjny

Należy mieć na uwadze, że obstawienie zarówno sportów wirtualnych, ale i gry w Betgames jest legalne.

Za zagrane kupony, które spełniają powyższe warunki promocji typerzy otrzymają punkty:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Bonus dla graczy za darmo.

Nagrody trafią do stu użytkowników, którzy uzbierają najwięcej punktów w ramach tej akcji. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Bonusy na konto zwycięzców trafią najpóźniej do 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59

Darmowy bonus dla graczy bez wpłaty własnej od STS:

Nie posiadasz jeszcze konta u legalnego bukmachera STS online? Nie da się ukryć, że jest to dobra okazja, aby je założyć i skorzystać z pakietu powitalnego, jaki oferuje wspomniany operator. Wszyscy nowi typerzy mogą na start otrzymać:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy typer wpisze specjalnego hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu obstawienie meczy jest możliwe jedynie przez internet. Bowiem, jak dobrze wiadomo punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames. Poker online w Polsce.
Następny artykuł„Piłkarski pewniak” promocja u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.