Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim typerom limitowaną ofertę promocyjną, w której co tydzień zmniejsza przegrane graczom. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, aby liczyć na bonus do 50 PLN.

Zwrot stawki co tydzień od STS. Extra 50 PLN

Zwrot stawki co tydzień od STS. Extra 50 PLN

Warto jest zaznaczyć, że oferta bukmachera STS jest bardzo bogata i to z każdej dyscypliny. W dodatku na brak emocji w świecie sportu nie można narzekać. Poza tym za kilka dni wraca nasza „ukochana” PKO Ekstraklasa.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher STS online i zmniejsza przegrane typerom w akcji „Tygodniowy Cashback”. Wspomniana akcja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Na uwadze trzeba mieć, że chcąc z niej skorzystać to koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus co tydzień do 50 PLN dla graczy:

W promocji „Tygodniowy Cashback” kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, ma których mogą znajdować sie zdarzenia z dowolnej kategorii, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Poza typ mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

betclic kod promocyjny

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane kupony po czym przyzna premię wartości 20% tej kwoty. Maksymalnie można otrzymać tygodniowo nawet 50 PLN.

STS bonus na start 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom na start limitowany pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra środki na sam start:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez rejestracji
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułBezpieczny zakład na tenis w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.