Bukmacher Forbet wprowadza promocję na weekend. Podczas, to której zwiększa wygrane dla swoich typerów o 14%.

Forbet zwiększa wygrane o 14% w weekend

Forbet zwiększa wygrane o 14% w weekend

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest dla graczy od każdego piątku od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunkiem podstawowym tej akcji jest zagranie kuponu, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

Dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Stawka za jaki zostanie zagrany kupon jest dowolna, ale wszystkie kupony zagrane a środki bonusowe są automatycznie wykreślone z tej akcji.

Warto jest pamiętać, że kupony systemowe nie biorą udziału w tej promocji.

Bonus na start dla nowych graczy

Bukmacher Forbet zachęca do rejestracji u siebie nowych typerów. Wystarczy założyć nowe konto i dokonać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki na grę. Bukmacher Forbet zwiększa łącznie trzy pierwsze depozyty, w których można łącznie bonus w wysokości 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Warto jest pamiętać o kodzie promocyjnym BETONLINE, który warto jest wpisać podczas rejestracji. W zamian ten operator przyzna bonus w wysokości 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHappy Hours u bukmachera Fortuna na Mistrzostwa Europy U21
Następny artykułMniejsze przegrane na sporty wirtualne w weekend u bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.