Typujesz regularnie mecze w Betclic? To nie da się ukryć, że ta oferta „Multi+” jest skierowana prosto do Ciebie. Gracze w ramach tej akcji mogą liczyć na dużo większe wygrane, nawet o 50%.

„Multi+” w Betclic

„Multi+” w Betclic

Oferty bukmacherów nie są obecnie zbyt bogate, ale gracze cały czas obstawiają mecze. W ostatnich tygodniach niezwykle popularne stało się obstawienie chociażby Esportu. Przyczyna tego jest bardzo prosta, a mianowicie mecze są rozgrywane bez żadnych ograniczeń i zgodnie z terminarzem.

Natomiast bukmacher Betclic nagradza swoich graczy za obstawienie meczy w ramach akcja „Multi+”. Trwa ona do odwołania, a poza tym swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bonus dla graczy na zakłady bukmacherskie.

W ramach oferty „Multi+” kwalifikują się zakłady wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się nie mniej niż pięć zdarzeń. Natomiast warto jest mieć na uwadze, że wysokość premii, jaka zostanie automatycznie przypisana do konta gracza wynika wyłącznie o tego, ile typów najdzie się na kuponie:

Dodatkowy bonus na kupon

A na pewno jest z czego wybierać. Po pierwsze gracze mogą typować zdarzenia z każdej dyscypliny, jaką Betclic posiada w swjej ofercie. Poza tym można miesząc typy, które mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

W ramach akcji „Multi+” każdy gracz może zagrać dowolną ilość zakładów. Typer również sam wybiera stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

bonus bez depozytu od sts

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Betlic pod warunkiem, że zakład został rozliczony, jako wygrany oraz spełnia powyższe warunki promocji.

Kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzi pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Jeśli użytkownik, chce skorzystać z tej formy promocyjnej konieczne jest wpisanie hasła promocyjnego —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, pierwszy kupon jak okaże się przegrany to gracz nie odczuje w żadnym wypadku straty gotówki. Bowiem na jego konto gracza trafi zwrot całej gotówki, który to może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.

A co ciekawego jeszcze posiada ten operator w swojej ofercie? Użytkownicy mogą skorzystać, m.in. z Betclic TV, a dostępne są ta mecze na żywo i to bez żadnych limitów. Poza tym gracze mogą pobrać aplikację mobilną Betclic, w której to można obstawiać mecze.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł„Piłkarski pewniak” promocja u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykuł40 PLN dla graczy w promocji bukmachera eFortuna „Wracamy i gramy!”
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.