Typujesz sporty wirtualne? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera TOTALBet, który to do 17 czerwca dokuje codziennie zwrotu stawki za przegrany kupon.

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u tego operatora, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty może wziąć udział w tej akcji.

Promocja aktywna jest do 17 czerwca do godz. 23:59.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu singla bądź AKO, na którym będą znajdować się jedynie ze sportów wirtualnych.

W tej promocji biorą udział jedynie kupony które mają zdarzenia z oferty przedmeczowe.

Stawka musi wynieść dokładnie 40 PLN. Lecz kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera Totolotek bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

W promocji bierze udział jedynie pierwszy przegrany kupon każdego dnia! To sprawia, że do 17 czerwca gracz może codziennie otrzymywać zwrot stawki.

Typer, który dokonał zagrania kuponu i spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na zwrot 100% stawki! Zwrot trafi na konto gracza w formie środków bonusowych maksymalnie do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Freebet za rejestrację bez depozytu

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALBet przyznaje bonus na grę dla swoich graczy, którzy dokonają rejestracji konta wysokości 10 PLN i co istotne w tym wszystkim bez dokonania depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Następny artykułHappy Hours u bukmachera Fortuna na Mistrzostwa Europy U21
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.