W związku z galą KSW 55 legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na KSW 55”. Wystarczy zagrać kupon, aby w przypadku przegranej otrzymać extra środki.

Promocja dla typerów na KSW 55

Promocja dla typerów na KSW 55

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas gali KSW 55 nie zabraknie. Bowiem przed nami chociażby, takie ciekawe konfrontacje, jak Askham vs Khalidov, Materla vs Ilic, Stasiak vs Surdyn.

Bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na KSW 55”, która dostępna jest w dniu 10 października. A swojego udziału do niej nie trzeba się nigdzie zapisywać, ani zgłaszać.

Pewny zakład na KSW 55:

W ramach promocji „Bezpiecznik na KSW 55” bukmacher eFotruna wymaga, aby na zakładzie znalazło się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej, na zmagania zawodników podczas wspomnianego wydarzenia. Trzeba mieć na uwadze, że stawka zakładu nie może być mniejsza niż 60 PLN.

bonus bez depozytu od sts

Warto jest dodać, że na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia z innych dyscyplin, jakie bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie. Jednak trzeba mieć na uwadze, że muszą one zostać rozliczone do 12 października do godz. 09:00.

Zakład okazał się wygrany? Jak tak to super. Cała wygrana trafi na konto typera, zaś w przypadku przegranej użytkownik otrzyma bonus o wartości 30 PLN.

Bonus do 2230 PLN na start w eFortunie:

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 2230 PLN. Jednak koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas na konto użytkownika trafi 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez wpłaty własnej, premia równowartości wpłaty do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawianie meczy codziennie od STS. Pewne 20 PLN dla typerów
Następny artykułMisja Europa – wygraj do 60 PLN w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie dostępne są u Polskich bukmacherów online. Tacy bukmacherzy internetowi jak STS, Etoto czy Betclic dają graczom doskonałe warunki promocyjne do depozytu, darmowych zakładów czy bonusów bez depozytu.